• 1402/06/29 - 15:09
  • بازدید: 600
  • زمان مطالعه : 9 دقیقه

اطلاعیه ثبت‌ نام پذیرفته ‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲

 

پذیرفته شده گرامی مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم پزشکی گراش:

 با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲، نحوه اقدام و زمان تحویل مدارک لازم، جهت ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد:

توجه: ثبت نام در دانشکده علوم پزشکی گراش به صورت حضوری می باشد.

زمان ثبت نام: دوشنبه 1402/07/03 / ساعت 8:00

مکان ثبت نام: ساختمان اداری / اتاق شماره 21

 

تذکر: لطفا توجه فرمایید که عدم اقدام در موعد اعلام شده برای ثبت نام به طریقی که در این اطلاعیه مشخص گردیده به منزله انصراف از تحصیل قلمداد می گردد.

 

 
 

ردیف

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

۱

اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

۲

عکس رنگی زمینه سفید ۴*۳

 

- 6 عدد
- تصویر متقاضی باید تمام رخ، کاملاً واضح و بدون اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
- عکس، مربوط به سال جاری، رنگی و با زمینه سفید باشد.

۳

کپی پشت و روی کارت ملی

 

- پذیرفته شدگانی که فاقد کارت ملی هوشمند می باشند، می بایست کارت ملی قدیمی + رسید کارت ملی هوشمند را ارائه نمایند.

۴

مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از مدارک زیر (ویژه آقایان) 

 

-   کپی کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت، ایثارگران و موارد خاص)

-   کپی برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی، کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

-   ارائه برگ اعزام به خدمت

تذکر مهم: مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نیستند و درصورت  قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه مجاز به ثبت نام از آنان نیست.

تذکر مهم: داوطلبانی که در حال انجام خدمت وظیفه عمومی یا پیام آوران بهداشت می باشند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی انتظامی به نشانی https://sakha.epolice.ir نسبت به انجام امور مربوط به ترخیص از یگان و به دنبال آن اخذ معافیت تحصیلی اقدام نمایند. بدیهی است این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در زمینه ترخیص و صدور معافیت مشمولین در حال انجام خدمت وظیفه بر عهده ندارد.

نکته: پذیرفته شدگان در حال خدمت که تا تاریخ 1402/06/31 خدمت سربازی خود را به اتمام می‌رسانند ثبت نام با ارایه گواهی مبنی بر اتمام خدمت سربازی تا تاریخ فوق الذکر بلامانع می‌باشد.

۵

فرم تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان یا فرم میزان بدهی

 

-   جهت اخذ فرم تسویه حساب صندوق رفاه یا فرم میزان بدهی می‌توانید به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به نشانی « https://students.srd.ir/Students/Default.aspx »  قسمت مشاهده و پرداخت اقساط - نامه های صادره، مراجعه و فایل مربوطه را پس از دانلود، اسکن و بارگذاری نمایید. چنانچه در قسمت نامه های صادره برای شما نامه ثبت نشده است می بایست در قسمت ارسال درخواست، تقاضای خود را ثبت، سپس نامه تسویه حساب یا فرم میزان بدهی صادر می گردد. «راهنمای دریافت گواهی تسویه حساب صندوق رفاه»

 فارغ التحصیلان دانشگاه های وزارت علوم، دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور ‌نیاز به ارائه مدرک فوق ندارند.

۶

تصویر پایان یا معافیت از طرح دوره کارشناسی

 

-      این مدرک فقط شامل فارغ التحصیلان رشته ‌های «رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری و بهداشت دهان و فوریت ‌های پزشکی» می‌باشد.

-      پذیرفته شدگانی که طرح آنها 1402/06/31 به پایان می رسد و در زمان ثبت نام فاقد مدرک پایان طرح می باشند، از محل خدمت خود نامه ای مبنی بر اتمام طرح  تا تاریخ 1402/06/31 اخذ و به امور آموزشی دانشکده محل ثبت نام ارائه نمایند.

-       پذیرفته شدگانی که به صورت مستقیم در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند و فاقد مدرک طرح نیروی انسانی می باشند، نامه ای که در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲  از دانشگاه مقطع کارشناسی خود مبنی بر مجوز شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دریافت نموده اند به امور آموزشی دانشکده تحویل نمایند. «نمونه فرم»

-        بر اساس اعلام دبیرخانه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی، گذراندن طرح نیروی انسانی هم  زمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مجاز نمی باشد.

-        با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون پذیرش کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ و بر اســــاس ابلاغ ۵۴۰۲/۵۰۰/د -۲۳/۱۰/۹۷ مشــــاور محترم معاونت آموزشــــی وزارت بهداشت، مطابق نامه ۱۶۵۱/۲۰۷/د - 97/۱۰/19 معاون محترم توســـعه مدیریت و منابع وزارت بهداشـــت؛ به جهت اعطای تسهیلات جهت ارتقاء سطح علمی فارغ التحصیلان، به استناد مصوبه مورخ 97/9/27 کمیسیون موضوع مواد ۲ و ۳ آئین نامه اجرائی قانون خدمت پزشــکان و پیراپزشــکان، ادامه تحصــیل فارغ التحصــیلان مشــمول قانون خدمت پزشــکان و پیراپزشکان در مقاطع کارشناسی به کارشناسی ارشد قبل از انجام خدمات موضوع قانون اشاره شده، بلامانع می باشد. ضمنا مشــــمولین در حین انجام خدمات قانونی مذکور نیز در صــــورت قبولی در آزمون مقطع بالاتر، می‌توانند پس از اقدام به توقف طرح، ادامه تحصیل دهند.

    ۷

دانشنامه یا گواهینامه پایان تحصیلات دوره کارشناسی یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل در دوره کارشناسی حداکثر تا تاریخ 1402/06/31 باشد.

 

-          دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ملزم به ارائه" گواهی معدل تعداد واحد های گذرانده " مورد تائید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی به عنوان آخرین مدرک تحصیلی می‌باشند. صفحه ۹۵ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ « نمونه فرم »

۸

موافقت  نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام اداری (ویژه مستخدمین دستگاه ها)

 

- این گواهی مخصوص مستخدمین دستگاه های دولتی می باشد. سایر افراد نیازی به ارائه مدرک فوق ندارند و هنگام ثبت نام الکترونیکی گزینه « فاقد شغل» را در فرم مشخصات شغلی انتخاب نمایند.

- بر اساس آیین نامه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب چهل وسومین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی تاریخ 89/5/18، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، تمام وقت می‌باشد.

۹

پذیرفته شدگانی که با استفاده از«سهمیه رزمندگان و ایثارگران»  پذیرفته شده اند می بایست کارت ایثارگری یا گواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه نمایند.

 

-          درصورتیکه در هرمرحله از تحصیل یا پس از تحصیل مشخص ­شود فرد پذیرفته شده واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران نبوده، ضمن لغو قبولی، طبق ضوابط عمل خواهد شد.

۱۰

پذیرفته شدگانی که با استفاده از «سهمیه استعداد های درخشان» پذیرفته شده اند می بایست نامه تأییدیه از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر کسب رتبه برتر براساس آئین نامه " تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر تحصیلی مصوب 89/10/21 " ارائه نمایند.

۱۱

فرم صلاحیت عمومی « ازاینجا بگیرید» 

 

-       پس از پرینت فرم خام صلاحیت عمومی نسبت به تکمیل دقیق آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس به امور آموزشی دانشکده تحویل نمایید.

تذکر: افراد شاغل علاوه بر فرم صلاحیت عمومی لازم است «آخرین حکم کارگزینی» خود را ارائه نمایند.

12

فرم کد مرکزی  « نمونه فرم »

13

فرم تاییدیه وضعیت سلامت  « نمونه فرم »

14

تاییدیه تحصیلی (ویژه پذیرفته شدگانی که مقاطع تحصیلی قبل خود را در دانشگاه های آزاد ، پیام نور یا وزارت علوم گذرانده‌اند)

 

دانشجویانی که مقاطع تحصیلی قبل خود را در دانشگاه های آزاد، پیام نور و یا دانشگاههای وزارت علوم گذرانده‌اند می بایست جهت دریافت تاییدیه تحصیلی از طریق سامانه‌های http://estelam.iau.ir  (جهت استعلام از دانشگاه آزاد-) و http://portal.saorg.ir   (جهت استعلام از دانشگاه پیام‌نور و یا وزارت علوم) اقدام نموده و نتیجه‌ی درخواست تاییدیه تحصیلی را از سامانه‌های ذکر شده دریافت و به امور آموزشی دانشکده ارائه نمایند.  

 
 
 

نکات مهم:

 

نکته 1 : پذیرفته شدگان «ظرفیت مازاد (شهریه پرداز)» می بایست  مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال (معادل ده میلیون تومان) بصورت علی الحساب  به عنوان شهریه نیمسال اول پرداخت نمایند. علاوه بر مبلغ مذکور می‌بایست سفته به مبلغ یکصد و بیست میلیون ریال تهیه و اصل سفته که به امضای دو نفر ضامن معتبر رسیده است را به صورت حضوری به امور آموزشی دانشکده ( اتاق 21 ) تحویل نمایند. ضامنین می‌بایست نام و نام خانوادگی خود را در پشت اوراق سفته به همراه کد ملی درج و امضا و اثر انگشت نمایند.

-          پذیرفته شدگان  می بایست نام و نام خانوادگی  و کد ملی خود را به همراه امضا و اثر انگشت روی اوراق سفته درج نمایند.

-          دانشجویان شهریه پرداز پس از انجام ثبت نام چنانچه از تحصیل انصراف دهند یا به دانشگاه دیگری منتقل شوند می بایست شهریه ثابت کل نیمسال های تحصیلی را بپردازند.

 

نکته 2 : عدم حضور در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف بوده و پس از تاریخ اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به منظور معرفی جایگزین به مرکز سنجش آموزش علوم پزشکی اعلام خواهد شد.

 

نکته 3 :  شروع به تحصیل دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۲ از روز دوشنبه  مورخ 1402/07/03 خواهد بود.

 

 

مدارک مورد نیاز اداره رفاه و امور سرای دانشجویی

 

مهم:   مدارک ذیل به غیر از مدارکی است که به قسمت آموزش تحویل داده خواهد شد.

۱–   تکمیل فرم های ذیل:

الف)  فرم مشخصات فردی  ( دریافت فرم )

ب)   فرم تعهدنامه خوابگاه ( دریافت فرم )

ج)  تکمیل فرم محارم (ویژه خواهران) ( دریافت فرم )

      این فرم را پس از پرینت، تکمیل نموده و بعد از امضای ولی و سرپرست دانشجو به مسئول امور سرای دانشجویی تحویل نمایید.

د)   فرم تعهدنامه محضری امور دانشجویی ( دریافت فرم )

توجه:  این فرم از سایت دریافت و پرینت گرفته شود و به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه و دقیقا مطالب همین فرم در فرم دفتر اسناد رسمی منتقل شود و اصل فرم دریافتی از محضر همراه با حکم کارگزینی ( کارکنان رسمی و پیمانی) و یا کپی‌ مصدق پروانه کسب و اشتغال به حرفه ضامن و یا تصویر حکم بازنشتگی کارمندان بازنشسته را روز ثبت‌ نام به مسئول اداره امور سرای دانشجویی تحویل نمایید.

در صورت عدم تحویل تعهدنامه محضری، از ارئه خوابگاه به دانشجو معذوریم.

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص مدارک ثبت نامی با شماره های زیر تماس بگیرید:

-          با توجه به تعداد زیاد پذیرفته شدگان لطفا ابتدا متن اطلاعیه را به دقت مطالعه و سپس در صورت عدم دریافت پاسخ به سوال خود با کارشناسان تماس بگیرید.

 

ردیف

نام کارشناس

سمت

شماره داخلی

1

سکینه آئینه افروز

کارشناس مسئول آموزش

203

2

محدثه نام آور

کارشناس آموزش

204

3

وحیده حکمتی

کارشناس آموزش

264

4

مسعود حسین شیری

مسئول اداره رفاه و امور سرای دانشجویی

235

5

مریم پاکروان

کارشناس فرهنگی

219

شماره تماس دانشکده علوم پزشکی گراش

071-52448101-9

جهت ارتباط با کارشناسان لطفا ابتدا شماره دانشکده  را شماره گیری

و سپس شماره داخلی مورد نظر را وارد نمایید.

 

 

  • گروه خبری : اطلاعیه
  • کد خبر : 13643
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید